Kombinat konopny

Kombinat konopny to firma, która działa z wielką pasją i zamiłowaniem do konopi. Założycielem spółki jest Maciej Kowalski, który jako pierwszy przedsiębiorca w Polsce uzyskał zezwolenie na skup konopi włóknistych. Konopny kombinat wziął udział w akcji crowdfunding, dzięki której zebrał 4,2 mln zł w zaledwie 7 minut na rozwój swojej firmy. Taki wynik to nowy rekord na Polskim rynku ECF.

Kombinat konopny - najpopularniejsze produkty na TotalCBD.pl

Kombinat konopny dostarcza wysokiej jakości produkty dla wszystkich potrzeb związanych z CBD, od żywności po olejki CBD. Oferujemy szeroką gamę produktów konopnych od kombinatu konopnego, które mogą pomóc w poprawie zdrowia i samopoczucia.

Oto kilka z najpopularniejszych produktów konopnych od Kombinatu Konopnego:

  1. Kombinat konopny olejek cbd 500 mg,
  2. zioła na koncentrację kombinat konopny,
  3. kombinat konopny zioła na dobry nastrój.

Kombinat konopny - opinie o produktach

Radosław
Read More
Super produkty, super cena i obsługa!!!
Bogusław
Read More
Produkty dobrej jakości, opakowania ekologiczne.
Kasia
Read More
Wszystko na miejscu i tak jak trzeba 💯👌👍
Mateusz
Read More
Jestem zadowolony z usług Kombinatu Konopnego -Kapsułki na poprawę nastroju działają fenomenalnie, aż dziwne, że można uzyskać coś takiego z naturalnych produktów! -Kapsułki na koncentracje sprawdzają się świetnie przy siedzącej pracy przy papierkach jak i przy wieczornych grach. 5/5⭐ 😄
Previous
Next

Kombinat konopny kod rabatowy na TotalCBD.pl

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kod rabatowy na produkty marki Kombinat Konopny. Po wpisaniu kodu: “Kombinat” otrzymacie Państwo 5% zniżki na wszystkie produkty tego producenta!

top